Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
S P E K T R I
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903555F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 21,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit dhe shitjes se banesave qytetareve, objekte industriale, social - kulturore, bujqesore, turistike, hoteleri, ujsjellsa, punime restaurime,punime te dheut, murature punime betoni e betone arme, punime te shembjes kompletimin me instalime te brendeshme ,objekteve te ndertuara, marrjen dhe dhenien me qira te pajisjeve te ndertimit, te mjeteve te transportitper ndertim dhe tregtimin e tyre. Tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndrysheme te import- eksportit duke perfshire mallra ushqimore industriale elektroshtepiake, materiale ndetrimi, kancelari. Aktivitet si sallon floktore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Yzeiraj 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Robert Yzeiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 54,086,005.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,762,434.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,983,364.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,799,177.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S P E K T R I