Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALB - STAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903512W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 85,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sadik Ismailaj 50
Idajet Ismailaj 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Sadik Ismailaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,492,960,220.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,144,634,134.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,501,350,146.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB - STAR