Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
SPARTAKU
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903491S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 37,420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Punime dheu murature betoni e betonarmeje, punime shembjesh, punime ne toke te germuar, prodhime material ndertimi, inerte, gure, elemente betoni dhe betonarmeje te zakonshem, material me baze bitumi sintetike, shfrytezim industrial te karrierave te gurit, rezervave minerale te llojeve te ndryshme, punime me lende plasese dhe shperthyese. Ndertime civile dhe ekonomike, industrial, turistike dhe bujqesore, mbi 5 kate, ndertim me skelet mbi 8 kate, rikonstruksione te ndryshme, kompletimet dhe instalimet e nevojshme per to. Ndertime rrugore, punime te shtresave te rruges, punime te mirembajtjes dhe sinjalizimit ne rruge, ndertim autostrada, pista, aeroporte, helioporte, ndertime hekurudhore, punime hekurudhore, special te shinave e traversave ne sistemin elektrik dhe te sinjalizimit. Ndertim vepra arti mbi 10m ura, estakada, ura metalike, ura te varura. Ndertime portuale, bankina, banesa, pontile, punime thellimi, drenimi. Ndertime ujesjellesa, kanalizime, kanale e impiante vaditje etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bardhyl Resulaj 33
Ilir Mustafaj 33
Arben Spiro 34
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bardhyl Resulaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 188,748,545.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,956,636.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,069,669.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,721,037.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SPARTAKU