Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
GJIKURIA SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903456H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 222,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 222,700
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, montim dhe rikonstruksion i objekteve dhe veprave te cfaredollojshme, industriale, turistike, civile. Asfaltim rrugesh, punime bonifikimi. Prodhim i materialeve te ndertimit, si dhe transport i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Milo Gjikuria 36
Florenc Gjikuria 24
Mihal Duni 40
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Milo Gjikuria, Florenc Gjikuria
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 767,732,163.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 843,656,820.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,553,701.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 175,309.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 16,958,611.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 23,866,363.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GJIKURIA SHPK