Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
BLERIMI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903384G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 101,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe industriale, turistike, projektime, prodhim materiale ndertimi, import-eksport, tregti me shumice dhe pakice dhe transporte te ndryshme. Transport mallrash e udhetaresh, punime duroalumini, druri, hekuri, tregtim me pakice te karburantit, pjese kembimi per automjete, krijimi i agjensive turistike, udhetimi dhe reklame. Zhvillim te aktivitetit tregtar ne hoteleri, turizem, bar-restorant. Hapje qendrash argetimi, lojra per femije.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nazif Allani 50
Besmir Uruēi 20
Behexhet Uruēi 30
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Nazif Allani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 135,569,959.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 31,556,227.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 15,719,850.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,030,334.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BLERIMI SHPK