Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
STAR/E
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903365A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim import i pajisjeve te zyrave shkollave qendrave shendetsore, tregti elektroshtepiake. Tregtim te te gjitha llojeve te mallrave, materiale, automjeteve me goma dhe zinxhire te tipeve te ndryshme, makinerive, pajisjeve dhe impianteve te ndryshme te karakterit publik, industrial, bujqesor, tregetar, kulturor, sportiv, te sherbimeve, pjese kembimi, goma te ndryshme, bateri automjetesh..etj. Importimin dhe eksportimin e tyre. Tregti me shumice dhe me pakice te artikujve te ndryshem industriale, bujqesor, produkte ushqimore, materiale ndertimi, pesticide, pajisje elektronike...etj. Import-eksport. Tregti te gazit te lengshem, vajra lubrifikante. Tregtim materiale elektrike dhe pajisje laboratorike, transformator, elektromotor dhe riaparim i materialeve te pajisjeve elektrike, industriale e elektroshtepiake, pajisjeve e sistemeve te impianteve te ftohjes e ngrohjes(kondicionimit) si dhe impianteve te tjere te cdo lloji. Tregtim i lendeve djegese dru zjarri, briket pellet dhe solar. Tregtim te kancelarive. Tregtim i materialeve te buta dhe kepuce. Hapje lokale( bar-bufe) e pika sevisi. Shitja dhe blerja e materialit drusor te paprere, shfrytezimin e pyjeve, te prodhimeve te dyta pyjore si prerjet e shqopes...etj. Konsulence ne veprimtarine e projektimit dhe te hartimit te planeve te menaxhimit te pyjeve dhe perdorimit te lendes drusore, konsulence ne fushen e arredimit, mobilimit te ambjenteve, zyrave..etj. Konsulence ligjore.
Adresa: ELBASAN Lagjja Kongresi Elbasanit, rruga Kozma Naska, zona kadastrale 8521, ndertesa nr.3/222.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Idriz Hajrulla 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Idriz Hajrulla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 7,697,585.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 5,324,210.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,309,221.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 307,154.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 306,288.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 432,789.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STAR/E