Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
UNIVERSAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903318M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,120,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Imp-eks te mallrave te ndryshem, grumbullim e perpunim te prodhimeve buqesore, ndertim e montim te objekteve civile, industriale, turistike. Transport te mallrave e udhetareve, pika servisi per automjete, prodhim te materialeve te ndertimit, drurit e metelike. Magazinim dhe tregetim te te gjitha mallrave me shumice e pakice.Projektim te objekteve, ndertimeve civile, industriale dhe turistike. Punime te germimit ne toke
Adresa: ELBASAN Lagjja Beqir Dardha, ish zyrat e ndertim montimi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mesaret Zhuleku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mesaret Zhuleku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 16,579,402.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 16,655,710.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,131,452.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 765,169.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 349,394.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 890,240.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UNIVERSAL