Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ELEKTRIKU Elbasan
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903295P
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 664,810,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 664,810
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Ministria e Energjisė dhe Industrisė
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: BERZH PIRANIAN
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Andrea Kristo 17/10/1995
ELEKTRIKU Elbasan
ELEKTRIKU Elbasan
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!