Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KOMBINATI ENERGJITIK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903209H-Likuidim e siper
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 817,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 817,100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: dhenie qira pasurish te patundshme
Administratorė: Kadri Salla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 540,867.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -201,675,928.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -118,314,385.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -75,072,789.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KOMBINATI ENERGJITIK
KOMBINATI ENERGJITIK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!