Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
Infosoft Office SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62426002Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:2012
Kapitali bazė (Lekė): 50,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 50,500
Fusha e veprimtarisė: Import eksport dhe tregtim te artikujve kancelarik, konsumablave etj Krijim paketa programesh per fush ate ndryshme, animacion i kompjuterizuar dhe sherbime te tjera software. Studime, informime, keshillime per probleme te informatikes, te drejtimit ekonomiko financiar dhe administrimit per ndermarrje, banka, institucione etj. Import eksport sistemesh per perpunimin e te dhenave, grupe vazhdueshmerie periferike, pajisje dhe mobilje per zyra e te tjera per rregullimin e zyrave me celesa ne dore. Asistence teknike, riparime, instalime dhe konfigurime te sistemeve te perpunimit te te dhenave, grupe vazhdueshmerie periferike. Perfaqesim ndermjetesim, lidhje kontratash ne emer dhe per llogari te firmave te tjera, vendase ose te huaja. Operacione tregtare komisionere. Veprime Faktoring(kreditime) dhe Leasing ( blerje te kushtezuara). Import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te mallrave industriale, ushqimore dhe te tjera. Zbatues i punimeve, projektues dhe dhe kolaudues ne fushen e ndertimit. Import-eksport dhe tregti letre te formateve te ndryshme dhe shtypshkrimesh.
Adresa: TIRANE Rruga Murat Toptani, Gjergji Center, Tirane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Frederik Prodani 50
DOBI MANAGEMENT 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Gėzim Dobi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,055,408,786.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 74,367,037.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 89,483,155.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 83,180,882.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Infosoft Office SHPK