Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
"ORA FILM" (Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi)
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62424003O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia:
Viti i themelimit: 18-09-1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Ēashku 100
Sektori ekonomik: Institucion i Arsimit tė Lartė
Administratorė: Kujtim Ēashku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 9,352,450.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 9,188,164.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,080,411.35
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,677,216.50
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,747,648.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ORA FILM" (Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi)
"ORA FILM" (Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!