Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SHQIPONJA SH.P.K.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62329002F 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,946,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 194
Fusha e veprimtarisė: Tregtim te artikujve te ndryshem industrial e ushqimor me shumice e pakice import-eksport,importe e eksporte te lendeve te para e materialeve,paisjeve dhe makinerive,pjese kembimi karburante e lubrifikante,shitja e automjeteve motoēikletave,biēikletave,pjese kembimi,mirembajtje,sherbime,riparime e parkingu. Veprimtari ne fushen e ushqimit social,restorant,bufe, hoteleri,turizem,grumbullimi,perpunimi e tregtimi i produkteve bujeqesore e blegtorale,bime medicinale,prodhimet e pyllit, veprimtari ne fushen e transportit te mallrave e pasagjereve ,sherbime tranzitimi ,hapje kurse shoferesh, veprimtari prodhuese ne industri,bujqesi,ndertim,komunale,zyre, per kembimin e valutave, instalime te lojrave elektronike, veprimtari ne fushen e ndertimit per objekte industriale, banesa,prodhimi i materialeve te ndertimit per objekte industriale,banesa,prodhimi i materialeve te ndertimit,komisioner,marrje dhenie kredi,operacion burse,kambio ne ēdo treg financiar etj.
Adresa: Tirane TIRANE QEMAL STAFA 579/1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Romeo Karafili 53.09
Luan Memisha 25.77
Hysen Gaxhi 15.46
Hysen Kaēi 5.67
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hysen Gaxhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHQIPONJA SH.P.K.