Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
HASTOĒI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62028009B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 130,550,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore, etj dhe kompletimi me instalime te nevojshme per to. Ndertim, rikonstruksion e mirembajtje rruge, autostrada, mbikalime, hekurudha, linja tranvai, pista-aeroportuale, punime nentokesore era e vepra arti, etj. Ndertim, rikonstruksion i rrjetit te ujesjellsave, kanalizimeve, vepra kullimi e vaditje, punime dhe mbrojtje lumore, sistemime hidraulike dhe bonifikime, ndertim diga e tunele hidroteknike. Ndertim impjantesh per prodhimin per prodhimin e energjise elektrike, ndertim e mirembajtje per N/stacione, kabinat e transformacionit linjat e TN e te mesem dhe shperndarjen e energjise elektrike, etj. Pastrimi i siperfaqeve urbane te ambienteve te brendeshme e te jashteme te qendrave te banuara te mbetjeve ne destinacionet e percaktuara.Punime sherbimi e mirembajtje te siperfaqeve te gjelberta te mjediseve urbane si dhe punime inxhinjerise mjedisore ne pergjithesi. Ndertim mirembajtje te impianteve te grumbullimit, trajnimit dhe riciklimit te mbetjeve urbane. Grumbullim, perpunim e tregtim skrapesh metalike dhe shkaterrim mjetesh te dala jashte perdorimit te destinuara per skrap. Transport i udhetarėve nė rrjetin e linjave qytetėse pėr qytetin e Tiranės. Sherbime lavanterie dhe hotelerie ne institucione e ambjente publike dhe private.
Adresa: Farke FARKE E VOGEL Lagja Eurolingua, Komuna Farke
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Asllan Hastoēi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mynyr Hastoēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 179,224,825.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 314,250,811.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 15,594,589.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 22,024,296.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 12,957,323.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 28,990,920.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HASTOĒI