Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ILAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62027009T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shtypshkronje, punime te karakterit sekret ne shtypshkrime, shkolle jo publike e mesme. "Import-eksport,shitje me shumice e pakice te mallrave ushqimore,industriale,elektroshtepiake,aparate dhe pajisje elektronike dhe elektrike.Importim,instalim dhe shitje linjash tipografike te llojeve te ndryshme.Veprimtari komisionere, marketingu e reklame.Ngritje shtepi botuese etj" 2-Prodhim punime mobilerie, shitje artikuj kancelarie, leter, detergjente, artikuj pastrimi, pajisje mjeksore, import eksport artikuj veterinar dhe ushtarak.Linjė prodhimi pėr dyshek:Sherbime mjekesore,import-eksport,farmaci ,etj.Prodhues i bojrave te shtypit dhe injekt si dhe i pjeseve te kembimit per makinat tipografike
Adresa: TIRANE MUHAMET GJOLLESHA(ISH U.E.M.I)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Lleshi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ilir Lleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 63,024,995.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 78,316,751.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,630,957.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,555,017.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,308,098.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -6,203,779.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ILAR