Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
MONTAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62009007F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Importi, eksporti, tregtimi me shumice dhe pakice i mallrave: pajisje, aparatura dhe materiale mjeksore dhe laboratorike, sisteme dhe impiante spitalore, barna, medikamente dhe lende te para per prodhimin e tyre; pajisje, aparatura, makineri, impiante, materiale dhe artikuj per perdorime te ndryshme (kerkimor-shkencor, mesimor, testues-diagnostikues, publik, komunal, industrial, shtepiak, etj). Instalimi, riparimi dhe mirembajtja e pajisjeve, aparaturave, makinerive, impianteve dhe sistemeve te sipershenuara. Hapje depo farmaceutike, klinika mjeksore, laboratorike, spitale.
Adresa: TIRANE, DERVISH HIMA-3KULLAT K.3 AP9/2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Lufi 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Skėnder Lufi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 634,364,960.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 764,711,787.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 97,720,376.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 181,546,466.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 226,636,160.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 279,638,600.00
Website:www.montalshpk.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MONTAL