Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62006012D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,020,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,700
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtise dhe Sipermarjes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtise dhe Sipermarjes
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Edlira Dvorani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,831,670,583.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -40,852,124.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,724,705.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -89,305,900.00
Website:http://www.insig.com.al/kompania/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KPMG-Audit 22/09/2006
INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A.