Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
O L S O N I
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61924005U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 34,520,696.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Eksport - import, prodhim dhe tregtim shtypshkrimesh, kutive arkive, dosje dokumenta, artikuj kancelarie. Aktivitet ne fushen e prodhimit dhe tregetimit te kutive arkive dhe dosjeve te dokumentave te te gjitha llojeve, artikuj te ndryshem kancelarie. Ne fushen e trcgtise import - eksport me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, veshmbathje, bujqesore, blegtorale. Artikuj te ndryshem te konsumit te gjere, lende te para, karburantc e lubrifikante. pajisje e makineri te llojeve te ndryshme, si elektronike, elektroshtepiake. Ne fushen e ushqimit bar- bufe e restorante, hoteleri e aktivitete turistike. Grumbullim, perpunim e tregtim te produkteve te ndryshme bujqesore, blegtorale, bime medicinale. Veprimtari ne fushen e transportit mallra e udhetare, me sherbime tranzitimi ne porte e pika kufitare te Shqiperise, si dhe shitjen e biletave per transport nderkombetar. Prodhim e tregtim i materiale te ndryshme ndertimore, inerte, blloqe e parafabrikate. Aktivitet ne fushen c ndertimit per projektim e zbatim si: Kat.l- punime dheu, murature, betoni, beton arme te zakonshme, punime shembjesh. Kat.2-Ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore etj dhe kompletimi me instalimet e nevojshme per to. - /Kat.3- Punime restaurimi. Kai.4- Mirembajtje e punime sherbimi te zakonshme te sistemit komunal. Kat.5-Studime urbane ; a) plane rregulluese te qendrave te banimit, b) studim pjesor urbanistik, c) plan vendosje te objekteve te vecanta.
Adresa: TIRANE QEMAL STAFA PALL 468/1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zenepe Lamaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Zenepe Lamaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 60,677,933.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 70,364,277.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,493,381.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,497,485.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,049,182.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,173,660.00
Website:www.olsoni.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
O L S O N I