Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SHANSI INVEST
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61924002T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 125,632,536.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport te materialeve dhe pajisjeve te ndryshme elektromekanike te cdo lloji ne funksion te ( digave , hidrocentraleve,nenstacioneve etj) si dhe tregtimin e tyre me shumice dhe pakice brenda dhe jashte vendit, dhenien e asistences teknike per mirembajtjen, riparimin, prodhimin dhe instalimin e pajisjeve dhe te cdo materiali tjeter ndihmes te sistemit dhe rrjetit elektrik.Import-eksport, shitblerje energjie. Punime dhe instalime te ndryshme elektrike dhe mekanike. Projektimin,montimin dhe mirembajtjen e impianteve te prodhimit dhe shqerndarjes se energjise.Sherbime te ndryshme dhe punime sherbimesh ne te gjitha fushat sipas shperndarjes se energjise. Tregtim me shumice dhe pakice te materialeve te ndryshme elektrike dhe pajisjeve te tyre etj. Aktivitet, ne fushen e ndertimit si: ndertime te reja, ujesjelles-kanalizime, ndertimin e ndertesave publike dhe private , meremetime, mirembajtje , rikonstruksione etj. Aktivitet fushen e transportit,mjedisit,prodhimit,sherbimeve te ndryshme,artikuj industrial, tregtise dhe telekomunikacionit". Aktivitet ne hartimin e raporteve te vleresimit te ndikimit ne mjedis, auditim mjedisor, ekspertiza per probleme mjedisore, ekspertiza per te vleresuar rezultatet e nje auditimi mjedisor, sherbime profesionale lidhur me ndikimin ne mjedis, hartimin e projekteve te ndryshme ne fushen e mbrojtjes se mjedisit etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpėtim Cinga 51
Bardhyl Cinga 49
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Shpėtim Cinga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 346,626,264.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 30,397,943.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 29,241,208.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 23,606,452.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHANSI INVEST