Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBCONTROL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61908011H
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,018,350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5,018,346
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Belinda Balluku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,096,543,120.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 43,765,018.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 244,059,176.70
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 268,980,417.00
Website:http://albcontrol.al/al/?page_id=228
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Anita Pulaj 08/06/2006
ALBCONTROL