Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
EUROTEOREMA PEQIN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61905050M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 171,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 171,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
EUROTEOREMA 70
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 30
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Giovani Pascale, Hidajet Rraklli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,495,365,814.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 40,149,534.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,912,149.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUROTEOREMA PEQIN