Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61905015B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 292,164,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin,shitjen dhe tregtimin e gazrave teknike,terapeutike,farmaceutike,ushqimore dhe gazrave te tjere ne pergjithesi,si dhe prodhimin e produkteve dhe apraturave qe kane te bejne me to; Projektimin, realizimin dhe instalimin e impjanteve te lidhura me gazet e siperpermendur;Veprimtari Export - Import te materialeve mjekesore dhe pajisjeve mjekesore. Furnizimin me Oksigjen Mjekesor dhe aparaturave mjekesore te pacienteve te ndryshem ne shtepi;Projektimi dhe realizimi i impianteve spitalore, salla operimi, etj.Importin dhe eksportin me shumice e pakice te artikujve industriale te cdo lloji.Tregtimin e pajisjeve elektrike, vecanerisht saldatrice;Veprimtari Export - Import te preparative, solucioneve dhe reagenteve kimike dhe pajisjeve qe duhen per shfrytezimin e tyre;Transport i mallrave te cdo lloji, si ne Shqiperi ashtu edhe jashte saj, edhe per llogari te te treteve.
Adresa: VAQARR Vaqarr, Tirane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
SOL S.p.A. 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Giovanni Annoni, Matteo Fumagalli Romario
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 75,229,703.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 55,914,526.00
Website:www.gts.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k.
Transaksione Thesari 2014
Transaksione Thesari 2015-2017