Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
''IRIS''
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61904098H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 54,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 54,100
Fusha e veprimtarisė: Tregetim, montim, mirembajtje dhe riparim i aparaturave, pajisjeve te ndryshme elektronike dhe analitike, furnizimi me pjese kembimi, materiale konsumi, kite, reagente dhe solucione te ndryshme si dhe ēdo gje tjeter qe ka lidhje me veprimtarine e ortakut te vetem ne kete fushe. Tregtim me shumice dhe pakice i pajisjeve mjekesore, i materialeve mjeksore te konsumit dhe te cdo gjeje tjeter qe lidhet me shendetsine.
Adresa: TIRANE ISA BOLETINI 28
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Hoxha 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Arben Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 50,437,712.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 46,729,586.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,008,517.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,336,502.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,590,832.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 708,873.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
''IRIS''