Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Prodhim Veshje Ushtarake
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61904044J-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2009
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,219,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 14,219
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: manifakture
Administratorė: Avjeri Hoxhaj - Likuidator
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -3,540,381.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -10,331,469.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Prodhim Veshje Ushtarake
Prodhim Veshje Ushtarake
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!