Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBDESIGN
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61904025D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim te shtypshkrimeve te ndryshme, printimet ne formate te medha, perpunimi grafik dhe designit, stampime te ndryshme, reklamimeve si dhe menaxhimi e fushatave publicitare ne Media dhe te tjera, duke perfshire por duke mos u kufizuar ne forma te tjera; si Outdoor advertising, billbording etj, pergatitjen dhe promovimin e materialeve promocionale; prodhimin e reklamave ndriēuese, tabelave reklamuese te llojeve te ndryshme, etj. Aktivitetet tregetare, duke perfshire, por duke mos u kufizuar tek shitja si dhe shitja me shumice e materialeve grafike dhe publicitare, shtypshkrimeve, botimeve te ndryshme si libra, revista, gazeta,etj, reklamave ndriēuese, tabelave, importi dhe eksporti i tyre. Dhenien apo marrjen me qera te produkteve dhe materialeve grafike dhe promocionale, pajisjeve te shtypshkrimeve, etj. Pjesemarrjen dhe organizimin e ekspozitave, panaireve dhe/apo aktiviteteve te tjera te ngjashme.Aktivitetet dhe veprimtarite e komisionit dhe agjensise si dhe konsulence ne fushen e shtypshkrimeve, grafikave, dizajnit dhe fushatave promocionale, perfaqesime dhe transaksione Ēdo aktivitet tjeter, i lidhur ne menyre te drejteperdrejte apo qe ka lidhje me aktivitetet e siperpermendura, i cili konsiderohet fitimprures nga organet administruese te shoqerise.Aktivitet ne fushen e Botimeve duke perfshire por duke mos u kufizuar ne botimet e librave,botimeve periodike (gazeta,revista etj).Te kryeje aktivitete publikimi dhe reklamimi. Tregtime te shtypshkrime me karakter sekret.
Adresa: KASHAR Rruga Ēerēiz Topulli Nr.17 - 1051
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentjan Sula 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Erion Tafaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 216,243,803.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 148,983,537.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,102,482.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,878,531.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 27,076,020.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 7,001,848.00
Website:http://www.alb-design.net/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBDESIGN