Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
LORENCO & CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61903071B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektim i bazamenteve gjeodezike per rivelime ne te gjithe shkallet,projektime inxhinierike,pergatitjes se reklamave,kompozimin dhe permbajtjen e tyre,shitjen,dhenien me qera te objekteve ku vendosen reklamat, pastrim qyteti. fotogramatike,punime topogjeodezike,rrjeta mbeshtetese,projektim e zbatime rruresh,ujsjellsish botimeve periodike dhe jo,revista turistike shkencore,social kulturore,guida,harta turistike.kanalizime,tregtim me shumice e pakice,import-eksport i materialeve te ndertimit.Projektim, Studime, Fotogrametike dhe Hartografike; ne fushen e ndertimit.Transport detar dhe tokesor, mallrash dhe pasagjeresh , per brenda dhe jashte vendit, per nevoja te shoqerise dhe per te trete.
Adresa: TIRANE Rruga Dritan Hoxha, Pallati i Ri 8 - katesh, perballe Procredit Bank
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lorenc Zani 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Lorenc Zani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 72,608,653.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 71,412,475.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,520,218.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -185,853.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 825,757.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 64,559,963.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LORENCO & CO