Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LANI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61902075F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 430,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirton Lika 30
Vladimir Kosta 70
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Elga Kosta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 52,051,923.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,855,519.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 10,108,516.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LANI
LANI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!