Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
COMFORT
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61901194M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 44,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Importi, eksporti, tregtimi i materialeve/pajisjeve dhe Projektimi, Instalimi. Mirmbajtja e Sistemeve / Impianteve Teknologjike, Mekanike dhe Elektrike apo te tjera ne sherbim te tyre per perdorim Civil, Mjekesor, Ushtarak apo Industrial: Hidraulike, Ujesjellesa, Ventilimi, Ngrohja, Kondicionimi, Mbrojtja ndaj Zjarrit, Hidrosanitare dhe Shkarkime, Trajtim dhe shperndarjen e ujit; prodhimi -shperndarja me bombola ose tubacione e ajrit , gazeve djeges, frigoriferike , gazeve teknike per perdorim Spitalor dhe/apo Industrial; Elektrike dhe Elektronike, Speciale, te Automatizimit dhe transmetimit te te dhenave, TVCC etj Perfshihen pa u kufizuar, punimet e ndertimit dhe/apo rikonsrtruksionit, sistemet e ndricimit, sistemet e vaditjes/ ujitjes se fushave sportive dhe stadiumeve, pishinave, saunave, hidromasazheve etj;
Adresa: TIRANE Rruga Hoxha Tahsin,Pallati numer 79,kati perdhe,prane farmacise numer 5.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luftulla Stėrmasi 50
Rezart Stėrmasi 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Rezart Stėrmasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 74,869,938.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 60,178,775.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,442,268.25
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,576,975.23
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,025,659.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 901,090.00
Website:www.comfort-albania.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COMFORT