Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
LURA SH.P.K.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61901122Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1991
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,018,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dod Doēi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dod Doēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 312,199,961.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 75,563,115.90
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 27,306,275.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LURA SH.P.K.