Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
THEOS
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61828056L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 63,540,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 63,540
Fusha e veprimtarisė: Ndertim dhe rikonstruksion te veprave te ndryshme, tregeti.Vleresim i pasurive te paluajteshme. Projektime te veprave te ndryshme. Konsulence Juridike dhe Avokati. Prodhim materiale ndertimi, perpunim mermeri e graniti, prodhim dyer-dritare duralumini. Vleresim i Ndikimit ne Mjedis.
Adresa: ELBASAN Lagjja Emin Matraxhiu, Rruga Besim Qorri, Objekt ne ndertim Godine 10 Kate+ Bodrum, Zona Kadastrale 8521, Nr Pasurie 12/87
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhuljeta Gjini 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Xhuljeta Gjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 39,201,258.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 38,188,982.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,980,912.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 527,412.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 508,490.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,547,165.00
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
31.05.2016 Nė datėn 25.05.2016 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Ndertim dhe rikonstruksion te veprave te ndryshme, tregeti. Vleresim i pasurive te paluajtshme. Projektime te veprave te ndryshme. Konsulence Juridike dhe Avokati.Prodhim materiale ndertimi, perpunim mermeri e graniti, prodhim dyer-dritare duralumini. Vleresim i Ndikimit ne Mjedis
01.08.2016 Ėshtė rritur kapitali i shoqėrisė nė datėn 22.07.2016, nėpėrmjet rritjes se kontributit ne para te ortakut te vetem te shoqerise. Kapitali themeltar ka shkuar ne 63 540 000 leke.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
THEOS