Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALB ASFALTO KOSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 28-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61828014N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 63,742,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 63,742
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Shkėlqim Rakipaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Artan Golemi 27/05/1995
ALB ASFALTO KOSTRUKSION
ALB ASFALTO KOSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!