Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Bahas SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61827083D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, industriale,turistike,bujqesore dhe restaurime te ndryshme.Rikonstruksion dhe mirembajtje te ndryshme godinash civile e industriale,veshje fasadash.Ndertim banese me sklelet mbi 8 kate.Ndertim rruge,autostrada,mbikalime,hekurudha,tramvaj,metro,pista aeroportuale etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Hasmuēa 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bashkim Hasmuēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 300,871,006.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,307,129.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 20,435,936.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 24,450,387.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Bahas SHPK