Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BIOMETRIC ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61827062E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 250,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tregtim me shumice-pakice e mallrave, materialeve dhe pajisjeve elektromjeksore, barnave, artikujve te ndryshem industriale, etj. Veprimtari dhe sherbime te tjera te lejuara nga ligji
Adresa: TIRANE, Njesia bashkiake nr 2, rruga Vllazen Huta, pallati Vila Park, shkalla 1, kati 6,ap 25
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Kadareja 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Artur Kadareja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 574,196,648.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 591,998,637.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 154,552,213.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 117,047,276.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 147,174,220.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 156,287,600.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIOMETRIC ALBANIA