Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Prodhim Mobilje
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61827055V
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:2004
Kapitali bazė (Lekė): 76,141,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 76,141
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Fatmir Cibaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -451,211.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Esmeralda Balluku 10/11/1998
Prodhim Mobilje
Prodhim Mobilje
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!