Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
EURODENTA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61826144H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 77,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport te materialeve dentare, paisjeve mjekesore, paisjeve stomatologjike dhe laboratoriike, barnave farmaceutike dhe te gjithe materialeve mjekesore per tregti me shumice dhe pakice.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 2, rruga Hoxha Tahsim, shk 1, kati 2, ap 41, zona kadastrale 8150, nr pasurie 5/577-N-41
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Lauka 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Kujtim Lauka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 105,907,352.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 156,334,074.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,674,579.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,769,510.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,665,457.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 9,941,074.00
Website:www.eurodenta-albania.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURODENTA