Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
KREYZA & DM
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61826043Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,450,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice e pakice, import-eksport te artikujve te ndryshem te mallrave ushqimore, industriale lende te para , artikuj te konsumit, hidrosanitare, detergjente elektroshtepiake, konfeksione farmaceutike,bime medicinale, plehra kimike, pesticide, kozmetike.Prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit, pjese kembimi per makina e automjete, pika servisi.Agjenci per shitblerje, qira te pasurive te tundshme dhe te patundshme, agjenci komisioniere.Hapje dyqane.Tregtim pije alkole e freskuese.Bar-Bufe.Restorant.Hoteleri si dhe ne fushen e transportit te mallrave, import-eksport dhe te pasagjereve si brenda dhe jashte vendit.Sherbime hoteleri turizem, kreditime legale kambizmi dhe ēdo lloj operacioni financiare, investime te ndryshme ose kapitale ne fusha te ndryshme, tregti karburanti dhe nenprodukteve te naftes.Hapje te agjencive te ndryshme detare, ajrore.
Adresa: TIRANE Tufine
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
David Ulqinaku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: David Ulqinaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,149,741.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 20,178,887.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 38,468.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 69,451.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 20,048.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 61,542.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KREYZA & DM
KREYZA & DM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!