Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ANIJET E SHERBIMIT DETAR
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61825517G
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 106,485,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 106,485
Fusha e veprimtarisė: Marrja e praktikave te anijeve ne mberritje (rade), transportimi i grupit te praktikes(autoritete portuale).Transportimi i ekuipazhit te anijeve, udhetareve nga rada ne port dhe anasjelltas. Kryerjen e sherbimeve brenda akuariumit te portit. Kryerja e sherbimit rimorkiator te anijeve dhe te tjera ne perputhje me konventat detare nderkombetare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Hoti 40
Ilirjan Feri 19.19
Kujtim Hoti 40
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):5
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Shpallje e fituesit te koncesionit
Administratorė: Bujar Hoti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 47,294,648.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 129,497,120.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 216,146,609.00
Website:http://www.ashd.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2008
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hysen Beka 04/06/2011 03/06/2014
Luan Gosnishti 04/06/2011 03/06/2014
ANIJET E SHERBIMIT DETAR