Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBTELECOM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61824053N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 15,000,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 15,000,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
POSTA SHQIPTARE SH.A 3
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 16.77
AKSIONARE TE TJERE (persona fizike) 4.23
CETEL TELEKOM ILETISIM SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI 76
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Erkan Serbulent Tabak
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 7
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 10,870,041,951.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,745,831,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,471,461,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,005,754,000.00
Website:http://www.albtelecom.al/al/
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
I.L.D-99 AUDIT 26/05/2014 26/05/2015
GJINI CONSULTING 26/05/2014 26/05/2015
MAZARS 26/05/2014 26/05/2016
ALBTELECOM