Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
KANANI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61824051U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim shumice e pakice te produkteve me shumice e pakice farmaceutike humane e veterinare, ne fushen e import eksport te tregtimit te paisjeve farmaceutike.Tregtimin e aparaturave elektromjekesore.
Adresa: TIRANE Rruga Tefta Tashko,pallat i ri,kati i parė,apartamenti 4,nė krah tė hotelit tė oficerave
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eli Kanani 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Eli Kanani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 29,299,701.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 29,917,694.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 408,155.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 933,208.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,230,114.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 10,853,359.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KANANI