Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
GALAXY
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61824005R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1992
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 17,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 17,500
Fusha e veprimtarisė: Tregetimin me shumice dhe pakice , import-eksport dhe shitje me shumice te produkteve farmaceutike OTC, produkte bimore, kozmetike, produkte farmaceutike, produkte veterinare dhe materiale konsumi mjekesore dhe paisje mjekesore, zhvillimin e aktiviteteve per promocion marketing mjekesor dhe farmaceutik.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dermapharm AG 51
"ALDOSCH" 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Joana Ziu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 132,286,628.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -3,934,229.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -10,071,337.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 54,627,089.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAZARS 21/07/2015
GALAXY
GALAXY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!