Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBKONTROLL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61821510W
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 37,040,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 37,039
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Petrit Zdrava
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 10,395,316.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 470,807.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,528,840.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,317,418.00
Website:http://www.albkontroll.com/?page_id=15
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Anita Pulaj 25/01/2014
Xhoxhi Lera 25/01/2014
ALBKONTROLL
ALBKONTROLL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!