Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TIPOGRAFIA USHTARAKE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61821057H
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 66,857,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 66,857
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: MINISTRIA E EKONOMISE PUBLIKE DHE PRIVATIZIMIT
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Xheni Krypi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 809,008.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -436,309.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,039,638.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,384,064.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
TIPOGRAFIA USHTARAKE