Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AEROPORTI "NENE TEREZA"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61820023S
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,714,040,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,714,037
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Arban Tarifa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,503,668.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,495,618.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,542,667.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -46,620,343.00
Website:http://www.tirana-airport.com/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Fatbardha Shtrepi 30/01/2014
Hazbije Leka 30/01/2014
AEROPORTI "NENE TEREZA"
AEROPORTI "NENE TEREZA"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!