Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BOJA TIRANA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61817074A
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 121,393,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 121,392
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Koēo Kokėdhima 90.92
Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes 9.08
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Brixhilda Kokedhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -298,960.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,402,793.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,648,449.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Jaupaj -G 13/06/2014
BOJA TIRANA
BOJA TIRANA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!