Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
S.S.X.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61817070O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja e objekteve,sigurimi i jetes dhe pasurise se shtetasve ne perputhje me legjislacionin shqiptar ne fuqi. Shoqeria mund te kryeje: sigurimin e objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike, qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise, sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te personave fizike,shtetas shqiptare ose te huaj, Shoqerimin e vlerave monetare e materiale ose te sendeve te ēmuara gjate transportimit te tyre. Shoqeria mund te kryeje ēdo operacion tregtar, qe lidhet me pasurite e luajtshme dhe te palujtshme dhe hipotekore qe lidhen me to, operacione financiare dhe kredimarrje, te jape garanci te treteve, te bleje, te shese ose marre me qira ndermarrje, dege ndermarrjesh, si dhe te kete pjesmarrje ne shoqeri, ente, konsociume, te themeluara apo ne themelim e siper, qe kane objekt te njejte ose te ngjashem me te vetin. Shoqeria mund te kryeje ēdo aktivitet te ligjshem tregtar qe lidhet me ēfaredolloj pasurie te luajtshme dhe/ose te palujtshme duke perfshire por pa u kufizuar vetem ne blerjen, shitjen transferimin, ndertimin, nenkontraktimin, disponimin, posedimin, menaxhimin, marrjen apo dhenien me qera, leaasing e pasurive te lujtshme dhe/ose te palujatshme, dhenien e fitimin e ēdo te drejte apo privilegji ne lidhje me keto pasuri.
Adresa: TIRANE Rruga 5 Maji, (brenda ish Ndermarrjes Kimike)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Saliko Dautaj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Saliko Dautaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 32,836,121.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 57,049,055.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,505,503.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 9,800,485.00
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S.S.X.
S.S.X.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!