Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BLOJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61817056C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,209,650,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,209,649
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
FUAD HAXHIYMERI 45.7
AGRON HAXHIYMERI 45.7
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 7.35
PELLUMB PASHO 0.08
ISMAIL BERBERI 0.13
Sektori ekonomik: agroindustri, industri ushqimore
Administratorė: Fuad Haxhiymeri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,638,743,817.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 40,115,380.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 34,727,940.47
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 19,999,127.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lefteri Kushta 26/07/2013
BLOJA
BLOJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!