Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
USLUGA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61817055R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,620,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,620,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erigers Abazi 25
Adela Abazi 25
Sadri Abazi 25
Aurore Abazi 25
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Aurore Abazi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 143,343,853.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 164,883,194.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,453,614.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
USLUGA