Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BNT ELECTRONIC`S
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61817047D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 270,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 270,000
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise do te kryeje, tregtimin dhe import eksport e mallrve te ndryshm si industriale e artikujve te ndryshem ne pergjithesi e vecanerisht elemente te ndryshme pajisje elektrike, mekanike. Montimin e prodhimi i elementeve te pajisjeve te ndryshme elektronike, elektroteknike, elektromekanike perfshire kondicionere, elektroshtepiake etj. Ne fushene ndertimit, ne fushen e sherbimeve si dhe ne fushen e telekomunikacionit.
Adresa: TIRANE Bulevardi Zhan D'ark, Nd.32, Hyrja 16, Kati 2, Ap.1, Tiranė
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jovan Bojdani 50
Leonard Terpo 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jovan Bojdani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 502,954,382.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,083,047,548.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 82,081,024.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 71,455,698.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 194,801,704.00
Website:www.bntelectronics.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BNT ELECTRONIC`S