Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
EUROGREN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 28-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61814077J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 51,760,627.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirela Mula 23.66
Hasan Hafizi 23.66
Edmond Mersini 23.68
Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes 29
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Arben Mula, Edmond Mersini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,387,599.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,547,687.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -2,084,699.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUROGREN
EUROGREN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!