Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
MEGAPHARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61814028F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 280,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 280,000
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e import-eksport, rieksportim, shitje me shumice e pakice te medikamenteve te te gjitha llojeve per njerez dhe kafshe, materiale higjeno-sanitare, bime mjeksore, paisje dhe linja prodhimi ne fushen e shendetesise, aparatura e paisje mjeksore, lende te para e produkteve farmaceutike, etj
Adresa: Tirane, Farke MJULL BATHORE Rruga e Elbasanit, Mjulle Bathore, Nr.4, perballe TEG
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Ēina 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Robert Ēina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 896,518,571.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,208,126,331.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 38,723,359.92
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 21,973,095.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 27,838,056.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 35,338,589.00
Website:www.megapharm.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEGAPHARMA