Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
INA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J61814009W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 21,185,189.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, turistike, bujqesore, punime restaurimi, drejtimi dhe administrmi i pasurive te patundshme dhe per llogari te te treteve,etj. Tregetimi me shumice e pakice import eksport te mallrave te ndryshem industriale ushqimor, elektroshtepiake, fruta perime, etj. Tregtim pajisje elektrike, teknologjike industriale. Tregtim materiale hidraulike.
Adresa: TIRANE Rruga Besim Imami, Myslym Shyri, Mbrapa Karburantit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ferdinand Ēaushi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ferdinand Ēaushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 54,710,335.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 67,023,810.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,461,631.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 611,527.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,151,412.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,917,713.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INA
INA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!